po.perhegrigh.ru

87 Lata stary papuga poncho

Parrot poncho podczas swego długiego życia był w stanie stać się prawdziwą gwiazdą Hollywood. Ptak oświetlone w tak znanych filmach jak „Ace Ventura”, „102 Dalmatyńczyków” i kilka innych. Kilka dni temu Poncho okazało 87 lat, a brytyjski wydawca Daily Mail postanowił powiedzieć światu historię długim i pełnym wrażeń życiu papugi ...

87-letnia papuga Poncho

Mimo zaawansowanego wieku, Poncho, podobnie jak każdej innej gwiazdy Hollywood, nadal uwielbia, kiedy jej osobowość przyciąga uwagę. Stary papuga z przyjemnością pozuje do obiektywu kamery, jakby wiedząc, że jej obraz będzie widoczny na całym świecie!

Poncho jest uważana za jedną z najstarszych na świecie papuga, ptak, ale nadal pozostaje bardzo aktywny i zabawny. W wyglądzie, papuga nie może powiedzieć, że jest to prawie 90 lat!

87-letnia papuga Poncho

Poncho teraz mieszka w domu 36-letnia gospodyni domowa, Sophie Williamsa, który zauważa, że ​​charakter jej domowych jest bardzo trudne.

„Ona nie chce jeść regularne jedzenie i wymaga ich ulubione orzechy. Czasami wydaje mi się, że w moim domu nie mieszka normalną papugi, i domagają się gwiazdą Hollywood. Jednak pod pewnymi względami Poncho gwiazda Hollywood! „- mówi ptaki gospodyni.

87-letnia papuga Poncho

Poncho - ara. Jest to jeden z największych gatunków papug. Dorosły ptak może osiągnąć długość około 90 cm. Papugi powlekania bardzo jasny, z przewagą czerwonych kwiatów.

„Myślę, że Poncho - najbardziej egoistyczne. Jednak w jej życiu, istnieją dwa ulubione osoby - ja i moja 53-letnia matka Rebecca Taylor. Podczas swego długiego życia Poncho nauczył się recytować wiele fraz. To nie zawsze jest miło usłyszeć od niej słowo „frajer”, ale czasami ona chwali mnie, wymawiając słowo „piękno”, „- powiedział w rozmowie z Sophie Williams.

87-letnia papuga Poncho

Od kilku dekad, Poncho Miałem agencja Unlimited, który był zaangażowany w świadczenie studiach zwierząt na filmowanie w reklamach i filmach. To dzięki nieograniczonemu papuga udało się zagrać w takich filmach wytwórni filmowych jak Warner Brothers i Universal.

Od 2000 roku poncho jest już działających w filmach, więc gdy na drugi dzień do domu Sophie Williams powiedział, papuga odpowiedział na zewnątrz przedstawiciel fotoreportera raczej dwuznacznie. Poncho zaatakowany przed kamerą i tylko uspokoił po kilku minutach!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak uczyć sztuczek papużka falista?Jak uczyć sztuczek papużka falista?
Parrot potargane, a drży: co to znaczy?Parrot potargane, a drży: co to znaczy?
Jak szkolić swoje ręce Corell: praktyczne poradyJak szkolić swoje ręce Corell: praktyczne porady
Papużka falista: najlepszy ptak mieszkaniaPapużka falista: najlepszy ptak mieszkania
Smyshlony papuga, nazywany FigaroSmyshlony papuga, nazywany Figaro
Nazwy ptaków i papugNazwy ptaków i papug
Na klatce papug w lustrze: dlaczego jest to potrzebne?Na klatce papug w lustrze: dlaczego jest to potrzebne?
Jak nauczyć się pływać papużka falista?Jak nauczyć się pływać papużka falista?
Jak nauczyć papugę do rąk, jeśli boi się o nich?Jak nauczyć papugę do rąk, jeśli boi się o nich?
Papuga RosellaPapuga Rosella
» » » 87 Lata stary papuga poncho

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru